50. schůze, 311. hlasování, 9. listopadu 2016, 13:44
Novela z. na ochranu zvířat proti týrání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 66 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- Z Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 3)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- M Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 5 | 8 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 5 | 3 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 7 | 3 | 6 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 4 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 66 | 65 | 31 | 20 | 18 |