50. schůze, 8. hlasování, 18. října 2016, 14:36
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 21 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 81 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 9 | 1 | 12 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 0 | 10 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 6 | 0 | 10 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 11 | 1 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 21 | 75 | 5 | 81 | 18 |