50. schůze, 7. hlasování, 18. října 2016, 14:35
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 93 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A František Adámek
- Z Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 2 | 1 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 2 | 0 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 0 | 8 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 1 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 93 | 30 | 5 | 54 | 18 |