49. schůze, 202. hlasování, 14. září 2016, 19:23
Inf. ministra dopravy o stavbách bez výjimky v platnosti EIA
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 88 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 72 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 11M Omluven: 6)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5M Omluven: 7)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- A Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 1 | 10 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 4 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 11 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 5 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 6 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 3 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 10 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 3 | 72 | 9 | 28 |