49. schůze, 144. hlasování, 9. září 2016, 13:19
Novela z. o ochraně přírody a krajiny
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 116 | Je třeba: 59
A Ano: 67 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 50 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- M Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 7 | 1 | 5 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 4 | 10 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 0 | 4 | 7 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 4 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 67 | 1 | 34 | 48 | 50 |