49. schůze, 87. hlasování, 7. září 2016, 12:48
Novela z. - zákoník práce
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 88, stenoprotokol č. 57). Hlasování bylo opakováno (č. 89).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 81 | N Ne: 72 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
(námitka proti hlasování) - A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 5M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 9 | 1 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 5 | 5 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 11 | 1 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 10 | 3 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 81 | 72 | 20 | 8 | 19 |