49. schůze, 7. hlasování, 6. září 2016, 15:46
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 92 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 6 | 1 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 4 | 1 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 4 | 0 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 92 | 49 | 7 | 37 | 15 |