48. schůze, 98. hlasování, 29. června 2016, 11:08
Novela z. o ochraně hospodářské soutěže
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 123 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 8)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 9 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 123 | 1 | 38 | 3 | 35 |