48. schůze, 96. hlasování, 29. června 2016, 11:01
Novela z. o sdruž. v pol. stranách a v pol. hnutích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 90 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 6 | 0 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 1 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 1 | 9 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 2 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 5 | 0 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 90 | 40 | 7 | 31 | 32 |