47. schůze, 287. hlasování, 2. června 2016, 11:52
Návrhy PS na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 84 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 4 | 3 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 4 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 1 | 0 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 1 | 7 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 84 | 26 | 15 | 33 | 42 |