47. schůze, 225. hlasování, 31. května 2016, 18:37
Novela z. o některých opatřeních proti leg.výnosů z tr.činn. - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 119 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 6 | 0 | 3 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 5 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 2 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 119 | 0 | 34 | 7 | 40 |