44. schůze, 174. hlasování, 15. dubna 2016, 12:28
Novela z.o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací - EU
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 73 | Je třeba: 37
A Ano: 24 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 92 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- 0 Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- M František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 4 | 10 | 4 | 6 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 7 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 5 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 11 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 8 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 6 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 5 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 2 | 14 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 5 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 24 | 23 | 92 | 26 | 35 |