42. schůze, 357. hlasování, 22. března 2016, 18:55
Informace vlády České republiky o migrační krizi
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 112 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 1 | 4 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 1 | 2 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 2 | 0 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 2 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 112 | 17 | 15 | 24 | 32 |