42. schůze, 356. hlasování, 22. března 2016, 18:54
Informace vlády České republiky o migrační krizi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 55 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 3 | 5 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 5 | 3 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 0 | 6 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 3 | 2 | 9 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 |
Celkem | 200 | 55 | 33 | 17 | 63 | 32 |