42. schůze, 343. hlasování, 22. března 2016, 17:57
Informace vlády České republiky o migrační krizi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 98 | Je třeba: 50
A Ano: 19 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 73 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 3 | 7 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 4 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 4 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 1 | 10 | 9 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 12 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 4 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 5 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 0 | 11 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 4 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 2 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 19 | 10 | 73 | 69 | 29 |