42. schůze, 264. hlasování, 9. března 2016, 17:38
Vl.n.z. o spotřebitelském úvěru - související - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 114 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 7 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 5 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 9 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 4 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 114 | 1 | 50 | 12 | 23 |