42. schůze, 263. hlasování, 9. března 2016, 17:35
Vl.n.z. o spotřebitelském úvěru - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 74 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 56 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 1 | 8 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 1 | 5 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 5 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 10 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 5 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 5 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 5 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 74 | 8 | 56 | 39 | 23 |