39. schůze, 199. hlasování, 10. února 2016, 15:36
Novela z. o trestní odpovědnosti právnických osob
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 89 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 83 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 17M Omluven: 1)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 0 | 17 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 12 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 6 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 8 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 89 | 0 | 83 | 2 | 26 |