39. schůze, 161. hlasování, 9. února 2016, 18:37
Novela z. o dani z přidané hodnoty
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 74 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 120 Nepřihlášen: 4)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 12 | 4 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 4 | 2 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 0 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 7 | 3 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 74 | 64 | 20 | 6 | 36 |