39. schůze, 125. hlasování, 27. ledna 2016, 12:34
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 85 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- M Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 4)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 7 | 5 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 11 | 1 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 3 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 8 | 3 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 63 | 18 | 14 | 20 |