39. schůze, 68. hlasování, 20. ledna 2016, 20:57
Novela z. o důchodovém pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 39 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 6)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 7 | 9 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 5 | 4 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 9 | 0 | 6 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 9 | 6 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 39 | 65 | 34 | 30 | 32 |