36. schůze, 132. hlasování, 9. prosince 2015, 11:31
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 38 | N Ne: 126 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 16Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 16 | 0 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 9 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 18 | 1 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 10 | 0 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 12 | 2 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 38 | 126 | 4 | 25 | 7 |