35. schůze, 9. hlasování, 5. listopadu 2015, 16:36
Novela z.o význam.trž.síle při prodeji zem. a potr. produktů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 94 | Je třeba: 48
A Ano: 41 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 67 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- M Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Jan Farský
- M Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5M Omluven: 6)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 4 | 5 | 1 | 10 |
Jihočeský | 12 | 1 | 3 | 3 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 2 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 8 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 4 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 3 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 2 | 1 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 2 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 0 | 6 |
Celkem | 200 | 41 | 48 | 39 | 5 | 67 |