35. schůze, 8. hlasování, 5. listopadu 2015, 15:20
Novela z. o loteriích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 108 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 60 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3M Omluven: 8)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- M Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6M Omluven: 6)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 3 | 0 | 8 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 6 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 3 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Celkem | 200 | 108 | 0 | 32 | 0 | 60 |