33. schůze, 176. hlasování, 27. října 2015, 18:25
Novela z. o církvích a náboženských společnostech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 74 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- M František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- N Olga Havlová
- M Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 4M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 6 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 5 | 2 | 8 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 2 | 4 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 1 | 2 | 9 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 74 | 36 | 29 | 15 | 46 |