33. schůze, 127. hlasování, 21. října 2015, 12:54
Návrh na změny ve složení orgánů Poslanecké sněmovny
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 79 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 4 | 3 | 2 | 6 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 5 | 7 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 3 | 4 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 5 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 32 | 35 | 28 | 26 |