29. schůze, 180. hlasování, 7. července 2015, 20:01
Novela z. o loteriích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 82 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 9 | 2 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 8 | 5 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 7 | 2 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 4 | 3 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 61 | 21 | 11 | 25 |