29. schůze, 128. hlasování, 19. června 2015, 11:27
Novela z. o těžbě nerostných zdrojů z mořského dna - EU
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 15 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 129 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- Z Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15M Omluven: 2)
- 0 René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 0 | 9 | 10 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 2 | 7 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 0 | 13 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 2 | 13 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 0 | 2 | 15 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 1 | 14 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 3 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 0 | 28 | 129 | 28 |