27. schůze, 54. hlasování, 29. dubna 2015, 14:35
Novela z. o Veřejném ochránci práv - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 28 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 71 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- N Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 9 | 10 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 5 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 7 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 4 | 14 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 10 | 4 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 11 | 6 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 28 | 71 | 71 | 16 | 14 |