26. schůze, 133. hlasování, 8. dubna 2015, 10:10
Novela z. o důchodovém spoření
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 41 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 14 | 4 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 6 | 4 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 13 | 1 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 13 | 3 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 105 | 24 | 11 | 19 |