26. schůze, 121. hlasování, 7. dubna 2015, 17:26
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10Z Zdržel se: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 2 | 9 | 3 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 5 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 19 | 51 | 26 |