26. schůze, 62. hlasování, 31. března 2015, 17:16
Novela z. o Veřejném ochránci práv - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 123 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 2 | 4 | 0 | 6 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 1 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 123 | 16 | 17 | 19 | 25 |