25. schůze, 28. hlasování, 21. ledna 2015, 18:07
Novela z. o důchodovém spoření
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 63 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 7 | 2 | 3 | 5 |
Jihočeský | 12 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 0 | 6 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 4 | 1 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 1 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 63 | 46 | 12 | 53 | 26 |