23. schůze, 208. hlasování, 12. prosince 2014, 12:47
Novela z. o posuzování vlivů na životní prostředí - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 48 | N Ne: 113 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A René Číp
- N Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 7)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 150 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 10 | 4 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 1 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 14 | 2 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 14 | 1 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 15 | 1 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 7 | 0 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 48 | 113 | 12 | 9 | 18 |