23. schůze, 146. hlasování, 10. prosince 2014, 16:20
Rozpočet SFDI na rok 2015
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 76 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 4 | 3 | 7 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 0 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 2 | 4 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 3 | 2 | 9 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 76 | 36 | 12 | 57 | 19 |