23. schůze, 67. hlasování, 9. prosince 2014, 15:44
Kauza Denise a Davida Michalákových v Norsku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 80 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 František Adámek
- Z Andrej Babiš
- N Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 5 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 3 | 4 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 4 | 8 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 12 | 5 | 3 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 80 | 33 | 37 | 50 | 0 |