23. schůze, 20. hlasování, 3. prosince 2014, 18:48
Novela z. o posuzování vlivů na životní prostředí - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 99 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 10M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 11M Omluven: 2)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 1 | 10 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 9 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 5 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 11 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 99 | 3 | 67 | 4 | 27 |