19. schůze, 149. hlasování, 5. listopadu 2014, 09:38
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 51 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- 0 Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 5 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 8 | 5 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 7 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 9 | 7 | 6 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 8 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 67 | 51 | 31 | 0 |