19. schůze, 43. hlasování, 23. října 2014, 11:27
Návrh na zkrácení zákonné lhůty pro projednání sněmovního tisku 290
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 79).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 87 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
(žádost o opravu záznamu) - A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 2 | 6 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 4 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 2 | 0 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 5 | 1 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 87 | 29 | 18 | 38 | 28 |