19. schůze, 41. hlasování, 23. října 2014, 09:09
Písemná interpelace M. Pěnčíkové na M. Jurečku ve věci zalesňovacích a
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 92 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 13M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 14M Omluven: 4)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 0 | 13 | 0 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 14 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 9 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 0 | 65 | 12 | 31 |