17. schůze, 170. hlasování, 24. září 2014, 12:26
Novela z. o sociálních službách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 24 | N Ne: 134 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 8M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 18M Omluven: 3)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 8)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 18 | 1 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 9 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 11 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 9 | 2 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 18 | 0 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 16 | 1 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 0 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 1 | 9 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 24 | 134 | 5 | 12 | 25 |