17. schůze, 104. hlasování, 23. září 2014, 16:36
N.z.o změně zák. v souvis. s přijetím zákona o státní službě
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 76 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 3 | 9 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 9 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 4 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 4 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 4 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 76 | 11 | 50 | 37 | 26 |