17. schůze, 103. hlasování, 23. září 2014, 16:10
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 109 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 5 | 1 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 3 | 2 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 109 | 32 | 9 | 24 | 26 |