10. schůze, 178. hlasování, 20. června 2014, 11:05
Novela z. o urychl.výstavby doprav.,vodní a energ. infrastr.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 36 | N Ne: 87 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 8 | 2 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 0 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 1 | 5 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 13 | 0 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 0 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 10 | 0 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 0 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 36 | 87 | 5 | 38 | 34 |