8. schůze, 85. hlasování, 7. května 2014, 12:55
Návrh na odvolání členů DR SFDI
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 132 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 19N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 8)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 19 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 2 | 2 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 132 | 11 | 13 | 29 | 15 |