6. schůze, 170. hlasování, 14. února 2014, 13:43
Zpráva o stavu zemědělství ČR za rok 2012
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 133 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
- 0 Jiří Zimola
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 18 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 5 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 2 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 133 | 0 | 28 | 9 | 30 |