21. schůze, 191. hlasování, 9. července 1994, 17:08
Náv. na volbu zástup.pojištěnců do VZP
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 83 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 52 | Z Zdržel se: 30 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 10)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- N Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- Z Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- A Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- N Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 3 | 10 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 7 | 5 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 5 | 9 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 8 | 4 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 17 | 3 | 7 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 83 | 35 | 52 | 30 | 0 |