21. schůze, 183. hlasování, 9. července 1994, 16:35
Posl.náv.zák. o úpravě vlast.vztahů k půdě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 75 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 32 | Z Zdržel se: 36 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- Z Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- Z Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- A René Hába
- N Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- Z Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- Z Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Doubrava
- N Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- A Petr Brodský
- Z František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- N Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- N Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- N Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 5 | 3 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 7 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 18 | 2 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 11 | 7 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 57 | 32 | 36 | 0 |