75. schůze, 320. hlasování, 19. března 2010, 09:46
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 97 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- M Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- Z Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- M Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- M Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 2 | 3 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 2 | 5 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 3 | 2 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 97 | 19 | 27 | 39 | 18 |