75. schůze, 307. hlasování, 19. března 2010, 09:31
Novela z. o podpoře sportu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 26 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 94 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- N Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- N Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- M Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- N Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- N Ivo Kantor
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- N Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- M Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- M Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- Z Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Pavel Smetana
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 3 | 3 | 10 | 4 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 1 | 6 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 1 | 3 | 9 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 7 | 6 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 3 | 5 | 10 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 1 | 3 | 16 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 1 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 26 | 36 | 26 | 94 | 18 |